Оголошення

Термінова інформація, оголошення про важливі оновлення.

Нагадуємо теперішнім та майбутнім танцівникам «Лугнасаду», що з вересня ми повертаємося до нашого звичного розкладу. Заняття з ірландських танців знову проходитимуть по середах та суботах, а з шотландських – по вівторках. Набір в обидві групи триває!

 

Увага! У липні наш звичайний розклад буде скорочено, тож протягом усього місяця будуть проходити лише заняття з ірландських танців і тільки по середах. Залишайтеся з нами!

 

Сьогоднішнє заняття з ірландських танців скасовується. До зустрічі у середу!

Увага! На наступному тижні шотландські та ірландські заняття міняються місцями .  У вівторок, 30-го квітня, відбудеться заняття з ірландських танців, а у середу, 1-го травня – з шотландських. Будьте уважні та приходьте!

 

Заняття з ірландських танців 17-го квітня (середа) та 20-го квітня (субота) скасовуються. До зустрічі вже на наступному тижні!

 

Нагадуємо, що на наступному тижні заняття з ірландських танців відбудеться у вівторок 29.01 у Дзеркалній залі, а у середу 30.01 ірландці, якщо буде бажання, також можуть приєднатися до Burns Night 2019.

 

У зв'язку зі святами у «Лугнасаді» скасовуються заняття 29.12.18р. (субота), 01.01.19р. (вівторок) та 02.01.19р. (середа). Отже, перше заняття у новому році відбудеться вже 5-го січня, в суботу. Тож всім гарних свят і скоріше повертайтеся після них до занять!

 

 

Заняття з ірландських танців 27-го вересня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу!

Друзі, на серпень у розкладі залишаються лише заняття з шотландських соціальних танців. Чекаємо всіх бажаючих по вівторках. Групи з ірландських танців відновлять свою роботу вже у новому сезоні.

 

 

Дорогі наші танцівники, заняття 28-го квітня, а також 1-го та 9-го травня буде скасовано. Решта занять відбудеться за розкладом. Приходьте!

 

Заняття з ірландських танців 29 березня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу!

 

 

Заняття з ірландських танців 17 березня (субота) скасовується. Ті, хто ходить тільки раз на тиждень, можуть відпрацювати його у цю середу.

 

Заняття з ірландських танців 1 березня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу.

 

Заняття з ірландських танців 24 лютого (субота) скасовується. Ті, хто ходить тільки раз на тиждень, можуть відпрацювати його у цю середу.

 

Ми справді дуже любимо танцювати, тому у святковий період скасовуємо тільки одне заняття із шотландського хайланду в неділю 31 грудня 2017 та одне із шотландських бальних танців у вівторок 2 січня 2018.

Натомість у нас скоро буде шотландська вечірка - дивіться афішу!

Заняття з ірландських танців 18 листопада (субота) скасовується. Замість цього запрошуємо вас відвідати Kiev Open Feis у якості учасників або глядачів.

 

Заняття 24 жовтня з шотландських бальних танців скасовується у зв'язку зі станом здоров'я багатьох учасників та, відповідно, відсутністю кворуму.

У разі зацікавленості у заняттях із цього виду танцю, звертайтеся до Анастасії. Набір триває.

 

Нагадуємо ірландським танцівникам, котрі хочуть брати участь у змаганнях, що реєстрація на Kiev Open Feis буде закрита 4-го листопада. А це означає, що свої заявки ви маєте подати викладачу набагато раніше!

 

 

У цю середу, 11-го жовтня, заняття з ірландських танців пройде на сцені, а не у Дзеркальному залі. А з наступної середи ми знову повернемося у наш звичний зал.

 

 

Сторінки