Оголошення

Термінова інформація, оголошення про важливі оновлення.

Нагадуємо ірландським танцівникам, котрі хочуть брати участь у змаганнях, що реєстрація на Kiev Open Feis буде закрита 4-го листопада. А це означає, що свої заявки ви маєте подати викладачу набагато раніше!

 

 

У цю середу, 11-го жовтня, заняття з ірландських танців пройде на сцені, а не у Дзеркальному залі. А з наступної середи ми знову повернемося у наш звичний зал.

 

 

У серпні заняття з ірландських танців у «Лугнасаді» триватимуть в звичайному режимі. Але можливі разові відміни занять через малу кількість людей, святкові вихідні та інше. За можливими змінами у розкладі слідкуйте на сайті.

 

Заняття з ірландських танців 24 червня (субота) скасовується. Зустрічаємося вже у середу!

Заняття з ірландських танців у четвер (8-го червня) та у суботу (10-червня) скасовуються. Заняття у середу (7-го червня) відбудеться за розкладом.

 

У червні заняття з ірландських танців у «Лугнасаді» продовжуються у звичному режимі, але можливі разові відміни через відсутність кворуму. За можливим змінами у розкладі слідкуйте на сайті.

 

Заняття з ірландських танців 8-го березня (у середу) відбудеться за розкладом. Заняття 9-го березня (у четвер) скасовано.

 

 

Увага! Заняття з ірландських танців у суботу, 4-го лютого, переноситься на 11 годину та відбудеться у «Нарнії» (клуб «Талант», Татарська 36/5, недалеко від метро Лук'янівська). Це разовий захід, потім ми повернемось до нашого звичного розкладу.

 

Сторінки