Оголошення

Термінова інформація, оголошення про важливі оновлення.

Заняття з ірландських танців 27-го вересня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу!

Друзі, на серпень у розкладі залишаються лише заняття з шотландських соціальних танців. Чекаємо всіх бажаючих по вівторках. Групи з ірландських танців відновлять свою роботу вже у новому сезоні.

 

 

Дорогі наші танцівники, заняття 28-го квітня, а також 1-го та 9-го травня буде скасовано. Решта занять відбудеться за розкладом. Приходьте!

 

Заняття з ірландських танців 29 березня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу!

 

 

Заняття з ірландських танців 17 березня (субота) скасовується. Ті, хто ходить тільки раз на тиждень, можуть відпрацювати його у цю середу.

 

Заняття з ірландських танців 1 березня (четвер) скасовується. До зустрічі у суботу.

 

Заняття з ірландських танців 24 лютого (субота) скасовується. Ті, хто ходить тільки раз на тиждень, можуть відпрацювати його у цю середу.

 

Ми справді дуже любимо танцювати, тому у святковий період скасовуємо тільки одне заняття із шотландського хайланду в неділю 31 грудня 2017 та одне із шотландських бальних танців у вівторок 2 січня 2018.

Натомість у нас скоро буде шотландська вечірка - дивіться афішу!

Заняття з ірландських танців 18 листопада (субота) скасовується. Замість цього запрошуємо вас відвідати Kiev Open Feis у якості учасників або глядачів.

 

Заняття 24 жовтня з шотландських бальних танців скасовується у зв'язку зі станом здоров'я багатьох учасників та, відповідно, відсутністю кворуму.

У разі зацікавленості у заняттях із цього виду танцю, звертайтеся до Анастасії. Набір триває.

 

Нагадуємо ірландським танцівникам, котрі хочуть брати участь у змаганнях, що реєстрація на Kiev Open Feis буде закрита 4-го листопада. А це означає, що свої заявки ви маєте подати викладачу набагато раніше!

 

 

У цю середу, 11-го жовтня, заняття з ірландських танців пройде на сцені, а не у Дзеркальному залі. А з наступної середи ми знову повернемося у наш звичний зал.

 

 

У серпні заняття з ірландських танців у «Лугнасаді» триватимуть в звичайному режимі. Але можливі разові відміни занять через малу кількість людей, святкові вихідні та інше. За можливими змінами у розкладі слідкуйте на сайті.

 

Продовжується набір у групи з шотландських та ірландських танців - приходьте на найближче зручне для вас заняття та звертайтеся до викладачів за додатковою інформацією.

 

Заняття з ірландських танців 24 червня (субота) скасовується. Зустрічаємося вже у середу!

Заняття з ірландських танців у четвер (8-го червня) та у суботу (10-червня) скасовуються. Заняття у середу (7-го червня) відбудеться за розкладом.

 

Сторінки