Минулі події

Події, що відбулися в житті «Лугнасаду»: виступи, майстер-класи, фестивалі, змагання, спільні поїздки та інше.

Ірландські танцівники «Лугнасаду» взяли участь у київських змаганнях, котрі цього року відбулися 18 листопада.

У серпні 2017-го року феш в Одесі виявився ювілейним – змагання з ірландських танців у цьому місті проводяться вже вдесяте. Тому и програма була доволі насиченою.

11 лютого лугнасадівці взяли участь у змаганнях з ірландських танців під егідою WIDA.

Викладач шотландських бальних танців "Лугнасаду" Анастасія Гаврилюк взяла участь у Spring Fling - 2017, що проходив у Бонні (Німеччина) 28-30 квітня 2017 року, за організації Центрального німецького бранчу RSCDS.

Вже традиційно восени змагання з ірландських танців пройшли у Києві. Відбувся 6th Kiev Open Feis 15 жовтня.

30 та 31 липня «Лугнасад» взяв участь у денній програмі музичного фестивалю Carpathian Alliance Metal Festival Open Air (Київ, Парк дружби народів).

Ми отримали офіційні результати Lviv Open Feis 2016, а отже, саме час підбити підсумки та виступити із вітаннями.

Найпопулярніше ірландське свято – День святого Патрика – «Лугнасад» відзначив виступом та святковим майстер-класом в Andrew's Irish Pub у Києві

Для новорічної вечірки «Лугнасаду», яка пройшла 29-го грудня 2015-го року, ми обрали танці з ірландської та шотландської програми.

День Святого Андрія – покровителя Шотландії, який традиційно відзначають 30-го листопада, «Лугнасад» відсвяткував 1-го грудня невеличкою вечіркою у social форматі.

31-го жовтня у Києві вже вп'яте пройшли щорічні відкриті змагання з ірландських танців.

У березні 2015-го року молода львівська школа ірландських танців «Юнікорн» влаштувала перший феш у Львові, тобто перші відкриті змагання під патронатом WIDA.

Ідею відвідати змагання у такому чудовому місті з радістю підтримали танцівники з різних шкіл, тому перші змагання у львів’ян вийшли досить таки багатолюдними. «Лугнасад» цього разу отримав багато нагород  на різних рівнях – Beginner, Primary та Intermediate.

Сторінки